Par mumsZīmols „Antique wood” tika radīts, sekojot pasaules tendencēm interjera dizainā un arvien augošajam pieprasījumam pēc senajiem kokmateriāliem, līdz ar to esam aktīvi iesaistījušies antīkā koka pielietošanā būvniecībā, galdniecībā un interjerā.


Mūsu biznesa filozofija ir cieši saistīta ar "zaļo" dzīvesveidu. Mēs, ne vien nodrošinām klientus ar pilnībā ekoloģiskiem materiāliem un augstu servisa līmeni, bet arī veicinām vides sakopšanu un dodam „otro elpu” senajiem un šķietami aizmirstajiem kokmateriāliem. Tādējādi tiek veicināta sociāli atbildīga uzvedība sabiedrībā un mazināta zaļojošo koku izciršana.

Mēs mīlam savu darbu. Darbs ar īstu, senu koku ir kā pieskāriens vēsturei. Katrs dēlis, katra brusa nes sevī senā amatnieka rokrakstu, viņa domas, sajūtas, garastāvokli -  vēsturi, ko pat laika zobs nespēj izdzēst. Var redzēt un sajust, kā gadiem ejot šī koksne ir nobriedusi saulē, vējā un lietū, iegūstot savu tik neatkārtojamo izskatu.

Ja arī Jūs vēlaties sajust savā mājā vai darbā šo maģisko senā koka pievilcību un spēku, mēs palīdzēsim realizēt Jūsu izstrādātos dizaina projektus, padarot tos neatkārtojamus un neaizmirstamus.
"AW Latvia" SIA ir noslēdzis 2016.gada 14.aprīlī līgumu Nr.SKV-L-2016/37 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds                                                                

Ask about our FSC® certified products